Kuchnie na wymiar

Kuchnie na wymiar Fokus tworzone są z materiałów najlepszej jakości, zaprojektowane dla potrzeb każdego klienta. Kuchnie Fokus wyprzedzają trwałością i oryginalnością standardowe rozwiązania oferowane przez kolekcje z masowej produkcji.

Kuchnie Fokus

Kuchnie na wymiar meble Fokus

Kuchnie Fokus zapewniają doskonałą ergonomię użytkowania i funkcjonalność. Wszystkie Państwa potrzeby związane z przygotowywaniem dań i napojów będą dostosowane do indywidualnych preferencji. Każdy z nas posiada nieco inne zachowania i nawyki żywieniowe, dlatego też odpowiednie rozlokowanie półek, szafek, szuflad i sprzętu AGD jest tak ważne.

Kuchnie na miarę Fokus to optymalne rozwiązanie projektowane w taki sposób, aby wszystkie czynności w kuchni od parzenia porannej kawy aż po przygotowanie smacznych dań na duże przyjęcia było łatwe i przyjemne.

Zaprojektujemy dla Państwa kuchnię w taki sposób, aby wszystko było zawsze pod ręką.

Najlepsze materiały

Najlepsze materialy meble Fokus

Korpusy szafek wykonujemy najczęściej z płyt laminowanych charakteryzujących się wysoką trwałością użytkowania. Inne stosowane przez nas materiały to drewno, płyty fornirowane i płyty MDF lakierowane. Posiadamy w ofercie ogromny wybór frontów nowoczesnych, klasycznych i stylizowanych w dowolnych kombinacjach struktur, kolorów i zdobień. Pracujemy na systemach akcesoriów firmy Blum i Hettich, oferując Państwu dużą ilość systemów podnośników, zawiasów, szuflad i prowadnic.

Aby zapewnić zachwycający porządek w szufladach, mamy do dyspozycji bogaty wybór wysokiej jakości systemów organizacji wewnętrznej, a więc pojemników oraz listew poprzecznych i podłużnych. W celu zapewnienia lepszej ergonomii szafek kuchennych, wyposażamy w różnego rodzaju Carga, Le Mansa i Magic Cornery firmy Peka.

Indywidualna stylistyka

Indywidualna stylistyka meble Fokus

Jeśli w duszy gra Państwu klasyka gatunku, jak na biało malowane lite drewno spięte w stylizowaną ramę z lekkim frezem, wieńczące lico frontów, to z pewnością kolekcja Paris z całym swoim bogactwem dodatków, wpasuje się doskonale w miejscu przeznaczonym na Twoją przyszłą kuchnię.

A może natura w najstarszej swojej postaci utrzymana w ryzach grubej ramy frontów o ciężkiej i dosadnej kolorystyce angielskiego dębowego lasu, odzwierciedli lepiej Twoje wnętrze, wprowadzając charakter prosto z wysp brytyjskich. Wówczas kolekcja Oxford wypełni to wnętrze wprost idealnie.

To tylko dwa przykłady wielu możliwych dostępnych opcji. Kuchnie na wymiar Fokus czekają aby móc dopasować się do Państwa oczekiwań.