Meble do sypialni

Meble do sypialni firmy Fokus zapewnią Państwu wspaniały sen i przyjemne wieczory. Wszystkie nasze produkty tworzymy na miarę dostosowując je do wnętrza każdej sypialni z dowolnych dostępnych materiałów. Ogranicza nas wyłącznie fantazja.

Meble do sypialni

Łóżka na zamówienie

Projektujemy i wykonujemy łóżka, szafki, komody, toaletki i stoliki nocne. Tworzymy łóżka wolnostojące, piętrowe, sofy tapicerowane i kanapy.

Dla minimalistów oferujemy łóżka chowane w szafie zarówno w pionie jak i poziomie. Bazujemy w tym przypadku na podnośnikach renomowanej firmy Häfele. Jesteśmy w stanie dostosować konstrukcję łóżka praktycznie do każdego materaca dostępnego na rynku.

Nasze łóżka projektujemy z pojemnikami na pościel różnego typu. Mogą to być wysuwane szuflady lub też w przypadku konstrukcji z podnoszonym stelażem jako pojemniki stacjonarne.

Szafki nocne i komody

Bardzo ważnym elementem każdej sypialni są szafki nocne oraz komody.

szafka do sypialni

Dopasowujemy stylistykę i materiały wykończeniowe wszystkich mebli w sypialni. Studio projektowania mebli Fokus bazuje na akcesoriach firmy Blum doskonałej jakości.

 

Sofy i kanapy

Tworzymy sofy i kanapy bazując na tkaninach obiciowych takich jak ekoskóra, len, zamsz, plusz, welur, filc, alcantara i wiele innych. Na życzenie klienta stosujemy specjalne tkaniny plamoodporne.

Meble do sypialni tworzone przez Studio Fokus to gwarancja trwałości i najwyższej jakości.

Do tej pory tworzyliśmy m.in. meble do sypialni w stylu nowoczesnym w jasnych kolorach zapewniających komfort i wyciszenie. Innym przykładem są meble z materiałów naturalnych w ciepłych kolorach cappuccino i ecru. Niektóre z naszych prac to także dopasowane kompozycje zabudowy złożonej z szafek nocnych i półek.

Stosujemy zasadę: „Dla każdego klienta inny projekt mebli do sypialni”. Zapraszamy do Studia Fokus.