Meble łazienkowe

Meble łazienkowe firmy Fokus to dedykowane szafki umywalkowe, zabudowy pralek, szafki wiszące i stojące. Nasze meble są dopasowane do stylu glazury i terakoty łazienki. Tworzymy meble do łazienki na wymiar, dzięki czemu eliminujemy martwe pola i szpary za meblami.

Meble lazienkowe

Funkcjonalna łazienka

Powierzchnia użytkowa łazienek jest w większości przypadków ograniczona i stanowi zwykle pomieszczenie o najmniejszym metrażu w mieszkaniu. Meble do łazienki firmy Fokus tworzone na zamówienie zapewnią najwyższą funkcjonalność w Państwa łazience.

Wyjątkowy design

Unikalny wygląd łazienki to nie tylko piękna armatura sanitarna, glazura i terakota. Właściwe dopasowanie stylu i kolorów frontów mebli łazienkowych dopełnia spójnego wyglądu i elegancji. Gwarantujemy najlepsze materiały o najwyższej charakterystyce użytkowej, zachowujące żywe kolory przez długie lata.

Nowoczesne meble łazienkowe

Najnowsze trendy mebli do łazienek to przede wszystkim nowoczesna stylistyka i elegancja. W czasach nadmiaru informacji, człowiek instynktownie poszukuje rozwiązań prostych, eleganckich i funkcjonalnych. Dla klientów posiadających w swojej łazience meble sprzed 8 – 10 lat, zaprojektowanie nowej zabudowy na miarę, będzie odczuwalnym skokiem polepszenia standardu życia.

Zapraszamy do Salonu Fokus na omówienie nowego projektu dla Państwa łazienki.