Meble salonowe

Meble salonowe to przede wszystkim duże i wygodne narożniki, sofy i fotele, gustowny stolik na przyjęcia oraz witryny, komody, biblioteczki i szafki RTV. Salon to miejsce relaksu, wypoczynku i odprężenia. Razem z naszymi klientami tworzymy wyjątkowe miejsca w których chce się przebywać.

Meble salonowe

Komfort i wygoda

Miejsce odpoczynku gdzie będą mogli Państwo poczytać książkę, pooglądać telewizor lub zaprosić znajomych powinno mieć przede wszystkim wygodne siedzenia.

W Studio Fokus zaprojektujemy Państwu komfortowe narożniki, sofy i fotele dostosowane do Waszego wnętrza.

Więcej powierzchni

Dzięki indywidualnemu podejściu do naszych klientów, tworzymy szafki do salonu, które pomieszczą cały sprzęt RTV schludnie komponując się z pozostałą częścią umeblowania. W naszych witrynach i biblioteczkach umieszczą Państwo swoje ulubione książki, czasopisma i pamiątki rodzinne oraz inne elementy dekoracyjne. Ergonomia mebli wykonanych na zamówienie sprawia, że uzyskają Państwo więcej powierzchni do życia w salonie.

Ekskluzywne meble salonowe

Meble Studia Fokus do salonu stanowić będą całościową kompozycję stylu, barw i kształtów. Dzięki temu chwile spędzone w salonie staną się wyjątkowe. Zależnie od gustu klienta, salon może być zaprojektowany z myślą o nocnych imprezach lub też do spokojnego dziennego życia domowników.

Pragną mieć Państwo salon swoich snów? Zapraszamy do kontaktu z Fokus Meble Wrocław.