Studio Fokus

Studio Fokus to grono specjalistów najlepszych w swoim fachu, które przez lata współpracy stworzyło doskonale zgrany zespół. Wspólnie opracowaliśmy sposób, który pozwoli Państwu z łatwością zidentyfikować własne preferencje stylistyczne w zakresie wzornictwa i aranżacji wnętrz mieszkalnych.

Studio Fokus

Meble z pasją

Jesteśmy pasjonatami pięknych wnętrz, posiadamy dobry styl i wyczucie smaku. Nasze rozwiązania obejmują projektowanie i budowę mebli na wymiar począwszy od stylistyki modernistycznej, poprzez klasykę aż do rozwiązań artystycznych.

Pracujemy na najlepszych materiałach i akcesoriach meblowych. Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku takimi jak: BlumHettich, Peka, Raumplus i wiele innych. Zamówione u nas meble będą służyły Państwu przez długie lata, zachowując swoje walory użytkowe.

Dlaczego meble na wymiar

Dla każdego człowieka mieszkanie i jego wnętrze stanowi o jakości życia. Meble i ich przestrzenna organizacja mają tutaj kluczowe znaczenie. We własnym domu wszystko powinno być zorganizowane według wizji gospodarza, a przedmioty łatwe do odnalezienia.

Meble nie mogą być czymś o co się potykamy, w których nie możemy niczego znaleźć – wręcz przeciwnie, muszą one współpracować z całą przestrzenią, aby ułatwić domownikom funkcjonowanie i odpoczynek.

Skontaktuj się z nami

Studio Fokus wykona dla Państwa meble na zamówienie, dzięki czemu zyskają Państwo dodatkowe metry kwadratowe do życia.

Standardowe rozwiązania produkcji seryjnych nie mają szans z meblami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Zapraszamy do naszego Salonu przy ul. Hallera 94/1 (Ogrody Hallera) we Wrocławiu. Więcej informacji w zakładce kontakt.