Szafy na zamówienie

Szafy na zamówienie aranżujemy i tworzymy w oparciu o elementy konstrukcyjne najwyższej jakości oraz fronty firmy Raumplus. Doskonałe zagospodarowanie przestrzeni, perfekcyjne wykonanie i trwałość to najważniejsze cechy szaf Studia Fokus.

Szafy na zamowienie

 

Więcej miejsca

Dzięki nam zwiększą Państwo jednocześnie powierzchnię użytkową mieszkania oraz możliwości magazynowania przedmiotów. Możemy dla Państwa wykonać meble na pełną wysokość pomieszczeń, jak również zagospodarować martwe strefy mieszkania projektując szafy wnękowe i narożne. Dla klientów posiadających skosy oferujemy także pełną zabudowę poddasza.

Bogata stylistyka

Stylistyka naszych szaf obejmuje wzory nowoczesne, klasyczne, stonowane jak i kontrastowe.

Fronty naszych szaf mogą być lustrzane, szklane, matowe, błyszczące, fornirowane i laminowane. Dla najbardziej wymagających klientów dostępna jest usługa ręcznej stylizacji mebli.

Do każdego wnętrza

Studio Fokus oferuje swoim klientom szafy na zamówienie do korytarza, przedpokoju, pokoju, salonu, kuchni, jak i łazienki. Dopasujemy się do każdego wnętrza.

Szafy przesuwne

Szafy przesuwne Studia Fokus zapewnią optymalną dla Państwa potrzeb kombinację półek, szuflad i garderoby. Po otwarciu szafy wykonanej na zamówienie wszystko jest na swoim miejscu dokładnie tak, jak życzył sobie tego klient. Stabilne systemy aluminiowe firmy Raumplus zapewniają dodatkowo idealną pracę przez długie lata użytkowania oraz wspaniały wygląd wnętrza.

Szafy z drzwiami otwieranymi

Podobnie jak w przypadku szaf przesuwnych to Państwo współtworzą z nami podział przestrzeni swojej szafy! Szafy z drzwiami otwieranymi przeznaczone są dla klientów z nieco większą przestrzenią do zagospodarowania. Stylowe i nowoczesne drzwi dodadzą świeżości pomieszczeniom.

Szafy z drzwiami łamanymi

Szafy z drzwiami łamanymi stanowią rozwiązanie dla tych klientów, którym zależy na wyglądzie zbliżonym do szaf z drzwiami klasycznymi, ale pragnący zachować nieco więcej miejsca. W przypadku drzwi łamanych bardzo ważnym parametrem decydującym o komforcie użytkowania jest niezawodna jakość zawiasów.