Zamówienie mebli w Studio Fokus

Zamówienie mebli w Studio Fokus składa się z trzech etapów począwszy od projektowania, poprzez pomiar, aż do etapu podpisania umowy i realizacji zamówienia.

Zamówienie mebli w Studio Fokus

Spotkanie

Pierwszym etapem naszej współpracy z Państwem jest spotkanie, na którym zostanie omówiona Państwa wizja zabudowy.

Państwo przedstawią nam swoje oczekiwania, a my zaproponujemy najlepszą koncepcję, określając materiały, dobór kolorów i techniczne rozwiązania, jakie mogą być wykorzystane przy produkcji mebli.

Pomiar i projektowanie

Następnym etapem jest profesjonalny pomiar. Dokładnie przyjrzymy się układowi mieszkania, rozmieszczeniu przyłączy wodnych i elektrycznych, aby dokładnie zaaranżować pomieszczenie. Dzięki zebranym informacjom przystąpimy do tworzenia projektu, pamiętając o najdrobniejszych szczegółach. Gotowy projekt zaprezentujemy Państwu w naszym Studio omawiając każdy element zabudowy uwzględniając uwagi, zmiany i propozycje z Państwa strony.

Umowa i realizacja

Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy, po której przystępujemy do realizacji zamówienia z należytą starannością i zaangażowaniem. Czas na wykonanie zamówienia to od 4 do 6 tygodni w zależności od materiałów wykorzystanych przy zabudowie. Po tym czasie umawiamy się na montaż. Dzieki fachowej i doświadczonej grupie montażowej gwarantujemy prawidłowy montaż.

Na wykonane meble udzielamy gwarancji

Klienci, którzy są zainteresowani wykonaniem pełnego projektu (pomiar, koncepcja, wizualizacja, projekt techniczny wraz z przyłączami elektrycznymi i wodnymi), bez zrealizowania go przez naszą firmę ponoszą koszt 1000zł brutto.